2023/2024 BAHAR DÖNEMİ TEZLİ YÜKSEK LİSANS/DOKTORA KESİN KAYIT HAKKI KAZANAN ADAYLAR AÇIKLANMIŞTIR.
T.C
KARABÜK ÜNİVERSİTESİ
LİSANSÜSTÜ EĞİTİM ENSTİTÜSÜ
2023/2024 BAHAR DÖNEMİ TEZLİ YÜKSEK LİSANS/DOKTORA KESİN KAYIT HAKKI KAZANAN ADAYLAR AÇIKLANMIŞTIR. 

KAZANAN ÖĞRENCİ LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ....

Online Kayıt için tıklayınız…


AKADEMİK TAKVİM İÇİN TIKLAYINIZ


OBS Kul Adınız: Öğ.Numaranız Şifreniz: T.C Kimlik numarası tamamı veya ilk 5 hanesidir.) E DEVLET ile de giriş yapabilirsiniz.  (OBS için 
https://obs.karabuk.edu.tr/)KAYIT HAKKI KAZANAN YADA YERLEŞTİRİLEMEYEN ÖĞRENCİLER BAŞVURU YAPTIKLARI SİSTEM ÜZERİNDEN KAYIT HAKKI KAZANIP KAZANAMADIKLARINI  KONTROL EDEBİLİRLER.
 

Tezli  programlarda  kesin kayıtlar başvuru sisteminiz üzerinden ONLİNE yapılacaktır.ASİL OLARAK KAYIT HAKKI KAZANAN ÖĞRENCİLER AÇIKLAMALARI OKUMANIZ ÖNEMLE RİCA OLUNUR.

 
Online Kayıt Süreci Nasıl İşler!!!
 
*Asil olarak yerleştirilen Öğrenci adayları kendilerine verilen öğrenci numaralarını alırlar. Başvuru yaptıkları sisteme girerek Online Kayıt menusundan kayıt işlemlerini yaparlar.
 
  
 
*Kullanıcı adı ve şifresini mail ile alan öğrencilerimiz ders alma haftasında sisteme girerek ders seçim işlemlerini tamamlarlar. Online kayıt işlemlerinin hızlı yürüyebilmesi için öğrencilerimizden acele etmemelerini rica ederiz. (şifre için mail hesaplarınızı kontrol ediniz)
 
(Online kayıtlarda pul veya ücreti alınmamaktadır) 
 
Kayıt Hakkı Kazanan ve Başka Üniversitelerde tezli programlarda kaydı bulunan öğrencilerin 15 gün içerisinde kaydını sildirmesi gerekmektedir.Akademik takvime göre Belirtilen tarihler arasında kaydını yaptırmayan aday herhangi bir hak iddia edemez.
 
Üniversiteler gerçeğe aykırı beyanda bulunarak kayıt yaptıran adaylar hakkında gerekli yasal işlemleri yapmaya yetkilidir.


Online Başvuru sistemi ile OBS (Öğrenci Bilgi Sistemi) farklı olup başvuru yaptığınız şifre OBS de geçerli değildir. 
 
ÖĞRENCİ BİLGİ SİSTEMİ (OBS-DERS SEÇME ÖĞRENCİ SAYFA MODÜLÜ) İÇİN TIKLAYINIZ.