"YENİ" 2019-2020 Bahar Dönemi (TEZLİ) DOKTORA/YÜKSEK LİSANS Yeni Açılan Programlara Öğrenci Başvurusu (T.C Vatandaşı)
KARABÜK ÜNİVERSİTESİ
LİSANSÜSTÜ EĞİTİM ENSTİTÜSÜ
 
İLAN TARİHİ :24.01.2020 Cuma
 
2019/2020 Bahar Dönemi T.C Vatandaşı  Yeni Açılan Lisansüstü Programlara Öğrenci Alım İlanı!! (Yüksek Lisans, Doktora)
 
Onine Başvuru Başlangıç Tarihi : 24.01.2020 (15:30)
Online Başvuru Bitiş Tarihi: 28.01.2020 (24:00)

Öğrenci Alım İlanları (Yüksek Lisans, Doktora) 

*2019-2020 Akademik Yılı Bahar  Yarıyılı Yeni Açılan Lisansüstü Programlara Öğrenci Alım İlanı için tıklayınız.BİLGİLENDİRME NOTU:


*Başvuruda bulunacak öğrenci adaylarımız ilan metinlerini dikkatlice okumaları ve online başvuru formunu eksiksiz doldurmaları önemle rica olunur.

*Başvuruda bulunan öğrenci adaylarımızın başvuru durumlarını mutlaka kontrol etmeleri gerekmektedir.

*Yükleyeceğiniz fotoğraf kimlik kartı vb işlerde kullanılacağından dolayı standartlara uygun olması gerekmektedir. (vesikalık fotografınızı yükleyiniz.)
 
*Online Başvurularına red  verilen öğrenci adaylarımızın düzeltme işlemi yapabilmeleri için Lisansüstü Eğitim Enstitüsü ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.(red verilme nedeni sistemde belirtilmektedir.) 
 
*Online Başvurularına düzeltme  verilen öğrenci adaylarımızın düzeltme işlemi sisteme girerek yapabilirler.(düzeltme  verilme nedeni sistemde belirtilmektedir.) 
 
*Oluşturduğunuz kullanıcı adı ve şifrenizi unutmamanız gerekmekte olup, başvuru durumunuzu, tabi tutulacağınız başvuru sınav ile sıralama sonuçlarını,kesin kayıt hakkı bilgisini ve öğrenci numaranızı başvuru sisteminden takip edeceksiniz.
 
*Başvurusuna onay verilen öğrenci adaylarımız ilgili ilanda belirtilen hususlara dikkat etmeleri gerekmektedir. (Değerlendirme Sınav tarih ve saatleri)